آرترولیستیکا

بهبود درد مفاصل در بیماران مبتلا به نقرس و روماتیسم
کاهش چربی و اسیداوریک خون
ترکیبات
مواد موثره در یک عدد کپسول
عصاره Blackcurrant Leaf 175 میلی¬گرم
عصاره Hibiscus Flower 175 میلی¬گرم
بیوفلاونوئیدهای Citrus Limonia 35 میلی¬گرم
ویتامین E طبیعی 4 میلی گرم
آرترولیستیکا
آرترولیستیکا داروی طبیعی محصول شرکت هولیستیکا و تهیه شده از عناصر طبیعی و مفید است که برای رفع درد و التهاب مفاصل و عضلات، کاهش اسیداوریک و چربی خون، و کمک به درمان بیماری نقرس تجویز می شود.
عصاره Blackcurrant Leaf
عصاره Blackcurrant Leaf دارای پلی¬فنل¬های محافظت کننده و بسیاری از مواد مغذی گیاهی است که جهت کمک به سلامت عضلات و مفاصل توصیه می¬شود. این ماده برای افراد مسن، ورزشکاران و هر شخصی که نیاز به بهبود فعالیت عضلانی و مفاصل داشته باشد، تجویز می گردد. اثرات فلاونوئیدها بواسطه ترکیبات طبیعی نظیر ویتامین C موجود در محصول تقویت شده و از سیستم عروقی محافظت می نمایند، بدین ترتیب از بروز تورم در نواحی ملتهب شده جلوگیری می کنند. بعلاوه وجود اسیدهای ارگانیک که دارای اثرات باکتری کشی و ادرارآوری هستند، به عملکرد سم زدایی از بدن کمک می نمایند که بدیهی است این فرآیندها در بازپروری و احیاء انواع مختلفی از فرآیندهای متابولیکی حیاتی بدن، دخیل می باشند.
عصاره Hibiscus Flower
این ماده غنی از ترکیبات فلاونوئیدی است که خواص آنتی اکسیدانی داشته و دارای قابلیت مقابله با ایجاد التهابات در بدن هستند. این ترکیبات دارای قدرت بازسازی و احیاء غضروف و مفاصل بواسطه تحریک ساخت کلاژن هستند. این فعالیت از طریق عناصر معدنی نظیر کلسیم، آهن و یا منیزیم که به طور طبیعی در گیاه یافت می شوند، تقویت می گردد.
آنتوسیانین های Hibiscus Flower منجر به کاهش نفوذپذیری و افزایش تحکیم دیواره های عروقی می شوند که نهایتا منجر به جلوگیری از افزایش تورم، التهاب و قرمزی می گردند. قدرت بالای این ترکیب در از بین بردن رادیکال های آزاد، منجر به محافظت از بافت ها در برابر فرآیند پیری و فرسودگی می گردد.
بیوفلاونوئیدهای Citrus Limonia پوسته خارجی میوه Citrus Limonia محتوی بالاترین غلظت بیوفلاونوئیدها از خانواده آنتی اکسیدان ها مانند هسپریدین است، در حالیکه در سایر گیاهان این ماده به میزان کمتری یافت می شود. این مواد با افزایش انسجام دیواره عروقی به حفظ گردش خون طبیعی در عروق کمک نموده و مکمل سایر عصاره های گیاهان موجود در کپسول آرترولیستیکا می باشند.
ویتامین E طبیعی
ترکیبات بیوفلاونوئیدی به همراه ویتامین E طبیعی موجود در این فرمولاسیون، سلول¬ها را در برابر استرس اکسیداتیو محافظت می نماید.
موارد مصرف
- بهبود درد در بیماران مبتلا به نقرس و روماتیسم
- کاهش چربی و اسیداوریک خون
- رفع درد مفاصل و دردهای عضلانی
- رفع تورم اندام ها
- کاهش تورم صورت و بینی پس از جراحی ها و اقدامات زیبایی
- کاهش نیاز به داروهای مسکن
- کاهش عوارض گوارشی ناشی از مصرف داروهای مسکن
روش مصرف
روزانه یک کپسول صبح و یک کپسول شب ترجیحاً قبل از غذا و با یک لیوان آب مصرف شود.