اگزما کنترل

اگزما چیست؟
اگزمای پوستی برای توصیف تمام حالت های قرمزی، خشکی، تاول، پوسته پوسته شدن، خارش، تغییر رنگ و ضخیم شدن پوست بکار می رود. اگزما انواع مختلفی دارد که نوع شایع آن اگزمای سرشتی است که به آن درماتیت آتوپیک نیز می‌گویند. در این بیماری بدون اینکه علت واضح و مشخصی وجود داشته باشد پوست دچار التهاب، خارش و تحریک می‌شود. علائم اگزما اغلب روی صورت، دست‌ها و پاها دیده می شود؛ اما می‌تواند روی هر نقطه‌ای از بدن به وجود آید. انواع دیگر اگزما شامل التهاب تماسی پوست، درماتیت سبورئیک، التهاب پوست با پوسته ریزی شدید، درماتیت موضعی ناشی از خاراندن و غیره می باشد. اما بطور کلی در همه انواع اگزما، علائم پوستی به صورت ضایعات قرمز روشن و متورم همراه با دانه های آبدار و با خارش شدید، و یا ضایعات پوسته دار قرمز با نمای فلسی شکل، گاهی اوقات افزایش ضخامت پوست، تشدید خطوط پوستی، خراش و ترک های پوستی دیده می شوند.
درمان اگزما
صرف نظر از نوع و علت به وجود آورنده اگزما، مرطوب کردن و مرطوب نگاه داشتن پوست از اقدامات مهم برای بهبود علائم اگزما است، زیرا در اغلب اوقات خشکی پوست عامل اصلی شروع کننده و شدت دهنده علائم اگزما می باشد. همچنین، ترکیبات برطرف کننده التهاب، قرمزی و خارش نیز برای بهبود مشکلات ناشی از اگزما بسیار موثر هستند. اجتناب از تماس پوست با ماده محرک و حساسیت زا برای پیشگیری از عود مجدد علائم بسیار مهم است. گاهی اوقات جایگزین کردن شوینده های ملایم و مناسب برای بدن و اشیایی که با پوست تماس دارند نیز در تخفیف علائم بیماری اهمیت دارند.
کمپلکس ضد اگزمای اگزاسین با دارا بودن مواد موثره ویژه طبیعی و بافتی نرم و غیر چرب، به نحو بسیار موثری آسیب های پوستی ناشی از انواع اگزما را بهبود می بخشد. کرم اگزاسین ضمن اثر مرطوب کنندگی طولانی مدت، التهاب و قرمزی پوست را نیز تسکین می دهد.
فرمولاسیون کرم اگزاسین شامل فلاوونوئیدها، آنتوسیانین، ساپونین، عصاره جوی دوسر و گلیکوزیدهای ایریدوئید است و در ساخت آن از پارابن، استرویید (کورتون)، اسانس، پارافین و رنگ استفاده نشده، برای مصرف روزانه ایمن و مفید است.
موارد مصرف
- بهبود اگزما
- ترمیم زخم های سطحی
- بهبود و التیام آفتاب سوختگی
- بهبود سوختگی سطحی پوست
- بهبود سرما سوختگی
دستور مصرف
طبق دستور پزشک و یا در صورت نیاز مصرف شود. از تمیز و خشک بودن پوست خود مطمئن شوید. مقدار لازم کرم اگزاسین را بر روی پوست قرار داده و به آرامی ماساژ دهید تا جذب شود.
احتیاط
- فقط برای استعمال خارجی
- در صورت بروز علائم حساسیت، مصرف فرآورده را قطع نموده و با پزشک مشورت نمایید.
- از تماس محصول به داخل چشم خودداری کنید.
تلفن مشاوره: 40885261-021
فرموله شده در لابراتوار هولیستیکا- فرانسه
به سفارش شرکت آرین سلامت سینا
www.ariansalamat.com