شرکت آرین سلامت سینا بعنوان اولین شرکت دارویی ایرانی که محصولاتش در لیست داروهای مجاز فدراسیون جهانی ضد دوپینگ قرار گرفته است، همکاری خود را با مرکز ایفمارک آغاز نموده است. به پاس شروع همکاری های دوجانبه و آشنایی هر چه بیشتر دو سازمان با اعضای یکدیگر، شرکت دارویی آرین سلامت سینا ضیافت شامی را در هتل پنج ستاره اسپیناس پالاس سعادت آباد ترتیب داد. در این مراسم که با حضور تعدادی از پزشکان فدراسیون های پزشکی ورزشی، قلب، ارتوپدی و تعدادی از مقامات فدراسیون های ورزشی و همچنین مربی دوست داشتنی و کم حاشیه پرسپولیس برگزار شد، میهمانان با محصولات شرکت دارویی آرین سلامت سینا آشنا شدند.
دکتر زهره هراتیان رئیس ایفمارک در گفتگو با واحد روابط عمومی شرکت دارویی آرین سلامت سینا گفت : همکاری دو سازمان کاملا براساس احترام متقابل و رعایت کلیه قوانین بین المللی تعریف شده و خوشحالیم که بعنوان اولین سازمان دست همکاری به شرکت دارویی آرین سلامت سینا داده ایم. وی در پاسخ به سوالی که تا چه زمان این همکاری ادامه خواهد داشت گفت ما از این همکاری بسیار راضی وخوشحالیم و تا زمانی که محصولات شرکت دارویی آرین سلامت سینا در لیست مجاز وادا باشد ما همچنان همکاری خود را ادامه می دهیم.
در این مراسم دکتر حمیدرضا آصفی سخنگوی سابق وزارت امور خارجه و عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال و ایفمارک حضور داشت که با ابراز خوشحالی از ورود محصولات شرکت دارویی آرین سلامت سینا در لیست داروهای مجاز وادا، ضمن آشنایی با مدیران شرکت دارویی آرین سلامت سینا برای مدیران و پرستل آرزوی موفقیت کردند و ابراز امیدواری نمودند که همیشه ورزشکاران با داروها و مکمل های ایرانی پاک باشند.
در ادامه این مراسم کلیه اساتید و پزشکانی که در سیستم ورزشی حضور دارند نیز توسط نمایندگان علمی شرکت آرین سلامت، با محصولات و مکمل های شرکت آشنا شدند. دکترسیف، رئیس کمیته پزشکی فدراسیون فوتبال، دکتر امین نوروزی معاونت پزشکی باشگاه استقلال، دکتر مظاهری نژاد رئیس دپارتمان پزشکی ورزشی بیمارستان رسول اکرم، دکتر امیرحسین عابدی یکتا و دکتر محمد حسبی، پزشکی ورزشی بیمارستان طالقاتی و سرکار خانم دکتر شهرزاد خسروی از جمله مدعووین و شرکت کنندگان ضیافت بودند.
در پایان از کلیه عزیزانی که دراین مراسم حضور داشتند ولیکن نام آنان در این گزارش نیامده عذرخواهی می کنیم.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.