درباره آرین سلامت سینا

تجربه سلامت با آرین سلامت

در مسیر سلامتی

در مسیرسلامتی

 

شرکت دارویی آرین سلامت سینا در سال 1388 – در جهت ارتقاء تولید مکمل های غذایی و دارویی و داروهای متشکل از مواد خالص گیاهی و طبیعی با تکیه بر دانش روز و شراکت با معتبرترین شرکتهای دانش بنیاد اروپایی در این حیطه پا به عرصه وجود نهاد. شرکت آرین سلامت سینا با همکاری و جذب نماینگی انحصاری از معتبرترین و با سابقه ترین شرکتهای اروپایی نظیر شرکتهای هولیستیکا از کشور فرانسه تولید موثرترین محصولات طبیعی را هدف خویش قرار داد.

برای نایل شدن به اهداف آرمانگرای شرکت جهت دستیابی به کاربردی ترین- قدرتمندترین و موثرترین محصولات- شرکت آرین سلامت سینا همواره در پژوهش و توسعه پیشگام و در اشتراک و همکاری با دانشمندان و شرکتهای معتبر دنیا توانمندی خود را آشکار مینماید و در حال حاضر مشرف به اخذ چندین نمایندگی انحصاری جدید از اقصی نقاط جهان است. شرکت آرین سلامت سینا با نصب و بکارگیری مدرنترین تجهیزات داروسازی جهان و با در دست داشتن گواهینامه تولید برتر با تکیه بر اذهان کاوشگر مجربترین دانشمند های ایرانی و خارجی چالش توسعه و پژوهش در مورد متنوعترین و کاربردی ترین ترکیبات دارویی کاملا طبیعی را پذیرفته و مرتبا به تنوع محصولات در جهت بهبود آلام گوناگون افزوده و اکنون در صدد تولید داروهای شیمیایی با هدف بهبود بیماری ها و آلام رایج در کشور میباشد.

آرین سلامت در یک نگاه

6محصولات پوستی
19مکمل های غذایی
10مکمل های طبیعی

تکنولوژی روز دنیا

محصولات زیر مجموعه

تجربه سلامت با آرین سلامت

هولیستیکا

شرکت هولیستیکا در سال 1986 توسط گیسلین گربر بر اساس تداوم سیاست تولید مکمل های غذایی با کیفیت بالا و منحصراً از منابع طبیعی و گیاهی تاسیس گردید. حفظ تعادل لازم در دریافت انواع ریزمغذی های ضروری برای انسان، همچنین تعادل در دریافت و مصرف انرژی و سازگاری و هماهنگی بین اجزاء مواد غذایی موضوع مهمی است که هولیستیکا در تهیه فرآورده های خود همواره مد نظر داشته است.

ترادافارما

ترادافارما یک شرکت جوان و پویای سوئیسی است که در زمینه تحقیق و توسعه، تولید و فروش محصولات نوآورانه در زمینه سلامت جنسی مردان فعالیت می کند.هدف و ماموریت ترادافارما همراهی و حمایت از مردان در طول تمام مراحل رشد جنسی خود از دوران کودکی تا سالمندی می باشد.

فازیلب

لابراتوارهای تخصصی فازیلب با بهره گیری از تجربه ای 30 ساله به عنوان نوآورترین کمپانی در تولید محصولات درمانی، مراقبتی و زیبایی پوست در جهان شناخته شده است. مقر اصلی فازیلب در کشور فرانسه می باشد و سایت تولیدی بسیار مجهز و فناورانه آن در شهر مارسی فرانسه واقع شده است.

فرصت های شغلی در آرین سلامت