تاریخچه

تاریخچه شرکت آرین سلامت سینا

_
شرکت دارویی آرین سلامت سینا در سال 1388 – در جهت ارتقاء تولید مکمل های غذایی و دارویی و داروهای متشکل از مواد خالص گیاهی و طبیعی با تکیه بر دانش روز و مشارکت با معتبرترین شرکت های دانش بنیان اروپایی در این حیطه پا به عرصه وجود نهاد. شرکت آرین سلامت سینا با همکاری و جذب نماینگی انحصاری از معتبرترین و با سابقه ترین شرکتهای اروپایی نظیر شرکتهای هولیستیکا از کشور فرانسه تولید موثرترین محصولات طبیعی را هدف خویش قرار داد. برای نایل شدن به اهداف آرمانگرای شرکت جهت دستیابی به کاربردی ترین- قدرتمندترین و موثرترین محصولات- شرکت آرین سلامت سینا همواره در پژوهش و توسعه پیشگام و در اشتراک و همکاری با دانشمندان و شرکتهای معتبر دنیا توانمندی خود را آشکار مینماید و در حال حاضر مشرف به اخذ چندین نمایندگی انحصاری جدید از اقصی نقاط جهان است. شرکت آرین سلامت سینا با نصب و بکارگیری مدرنترین تجهیزات داروسازی جهان و با در دست داشتن گواهینامه تولید برتر با تکیه بر اذهان کاوشگر مجربترین دانشمند های ایرانی و خارجی چالش توسعه و پژوهش در مورد متنوعترین و کاربردی ترین ترکیبات دارویی کاملا طبیعی را پذیرفته و مرتبا به تنوع محصولات در جهت بهبود آلام گوناگون افزوده و اکنون در صدد تولید داروهای شیمیایی با هدف بهبود بیماری ها و آلام رایج در کشور میباشد.
11سال

در کنار شما هستیم

_

شرکت آرین سلامت سینا، توسعه سلامت همگانی را، با مصرف محصولات طبیعت محور ، ماموریت خود می داند. تاثیر کارآمد این محصولات تاکنون مورد توجه مصرف کنندگان، جوامع پزشکی و موسسات پژوهشی قرار گرفته است و ما را به ادامه ارائه این محصولات طبیعی و سالم تشویق می نماید.
آرین سلامت سینا فعالانه در جستجوی همکاری با شرکای بین المللی با بینشی مشترک، متمرکز بر صادرات و واردات بوده، تا با ایجاد تفاهم درحوزه ارتقاء فرهنگ مصرف محصولات طبیعت محور، ماموریت خود را کامل نماید. در این راستا، شرکت از همکاری تیمی نیرومند از مدیران، اعضای هیئت مدیره نیکخواه، سرمایه‏ گذاران توانا، همکاران اندیشمند، کارمندان متعهد و شرکای تجاری مجرب درتمام مراحل رشد و شکوفایی، اعم از احداث شرکت، رشد، توسعه و بلوغ بهرمند شده است.

_

ارزش های بنیادین

شناخت و رسیدگی بر نیاز های هموطنان گرامی، در راستای بهبود بیماری ها، رفع آلام و ارتقای کیفیت زندگی، ما را بر آن داشت تا با آرمان گرایی و پیش گامی، قدم در راه خلق محصولات طبیعی و فراورده های فراسودمند پزشکی بگذاریم.
هدف ما پایه ریزی روابط طولانی مدت با مشتریان ارزشمند و فراهم کردن فرآورده ها و محصولات ایمن و موثر برای آن ها است.
با بروزرسانی مداوم دانش شرکت آرین سلامت سینا، در مقایسه با شاخص های جهانی، توسعه این شرکت با پیشگامی در صنعت سلامت و حضور دربازارهای جهانی به تحقق میرسد.