ماموریت و ارزش ها

بینش شرکت

_

آرمانگرایی و پیشگامی در خلق محصولات دارویی گیاهی و طبیعی وفراورده های فراسودمند پزشکی و غیره که توام با افزایش کیفیت زندگی هموطنان و دیگران – ما را در هدف مفتخر ساختن وطنمان به نامدارترین تولیدکننده محصولات دارویی طبیعی و مکمل های غذایی کارآمد در خاور میانه تبدیل سازد.

ماموریت شرکت

_
توسعه بخشیدن و پرورش سلامت همگانی و ارتقاء کیفیت زندگی مصرف کنندگان محصولات خالص و ناب شرکت که ذات و کارآمدی فوق العاده آنها توجه بیماران- مراکز درمانی- جوامع پزشکی و موسسات پژوهشی در این حیطه را جلب کرده و آنان را به جستجو و تحلیل- تجویز و ارائه این محصولات تشویق مینماید. آرین سلامت سینا فعالانه در جستجوی همکاری و همفکری با شرکای بین المللی که دارای بینش مشترک با تمرکز بر صاردات – واردات و تجارت بین المللی و صدور پروانه های مجوز در راستای ایجاد تفاهمات درحوزه ارتقاء فرهنگ محصولات سلامت محور است. در جهت نایل شدن به اهداف مذکور، شرکت از همکاری تیمی نیرومند از مدیران، اعضای هیئت مدیره نیکخواه، سرمایه‏ گذاران توانا، همکاران اندیشمند، کارمندان متعهد و شرکای تجاری مجرب درتمام مراحل رشد و شکوفایی، اعم از احداث شرکت، رشد، توسعه و بلوغ بهرمند شده است. خواسته ما ایجاد روابط طولانی مدت با ارباب رجوع حائز اهمیت و عزیز و خلق ترکیبات و محصولات ایمن- سودمند و کارآمد برای آن دوستان است. با استمرار در به روز بودن دانش شرکت در مقایسه با شاخص های جهانی – اهداف بلند مدت شرکت، توسعه استوار با محوریت پیشگام بودن در صنعت و حضور مستمر در بازارهای جهانی به تحقق میرسد.

اهداف و ارزشهای بنیادی

_

ما ارزش آفرینی را در استفاده از اذهان پرسشگر و مستعد دانشمندان با دغدغه ی نوآوری- تضمین کیفیت و عرضه خدمات به مشتری بنیان نهاده ایم. ما تعهد و قبول مسئولیت به جامعه و نسلهای آینده را جدی میدانیم و به همین جهت قسمتی از سود سالانه شرکت در جهت کاشت نهالهایی که حافظ محیط زیست فرزندان ما خواهند بود در نظر گرفته شده است.