بیست و چهارمین کنگره سالیانه متخصصان داخلی ایران در تاریخ 24 تا 27 اردیبهشت ماه 1392، به همت انجمن متخصصان داخلی ایران در سالن همایش های رازی برگزار شد. در این کنگره چهار روزه سمپوزیوم هایی از فیلدهای مختلف فوق تخصصی داخلی از جمله گوارش، اخلاق پزشکی، طب اورژانس، غدد و متابولیسم، و اورتوپدی برگزار گردید. علاوه بر پزشکان متخصص داخلی و فوق تخصصان گوارش، تغذیه، روماتولوژی و غیره از تهران، جمع کثیری از شرکت کنندگان کنگره، همکارانی بودند که از شهرهای دیگر ایران جهت شرکت در این همایش بزرگ سختی راه را برخود هموار کرده و در کنگره حضور فعال داشتند.
شرکت آرین سلامت سینا، پیشرو در ارتقاء بهداشت و سلامت جامعه نیز همگام با سایر فعالان عرصه دارویی، با برپایی غرفه در این کنگره شرکت داشت. گروه دارویی آرین سلامت سینا دراین کنگره فرصت نمود تا محصولات منحصر به فرد خود را در حوزه مکمل های دارویی و فراسودمند به شرکت کنندگان در کنگره معرفی نموده و نظرات و پیشنهادات همکاران عزیز را دریافت کند. محصول استئوکینون، مکمل حاوی کلسیم، ویتامین D3 و ویتامین K2، تضمین کننده جذب موثر کلسیم در بافت استخوانی و جلوگیری کننده از رسوب آن در عروق خونی، به عنوان تنها مکمل حاوی این ویتامین ارزشمند در ایران، به گروه متخصصان داخلی معرفی شد.
بعلاوه، اولین رونمایی از محصول بتاگلوفیت با طعم توت فرنگی و موز و سمپلینگ آن بین شرکت کنندگان در محل غرفه آرین سلامت سینا در کنگره انجام شد و بازخورد مثبت به دست آمده از نظرات شرکت کنندگان در این طرح، ما را در پیشبرد اهداف شرکت جهت عرضه طعم های جدید این محصول سازگار با سلایق متفاوت افراد بیش از پیش تشویق و ترغیب نمود.
در پایان، هیئت مدیره جامعه پزشکان داخلی ایران به پاس زحمات شرکت آرین سلامت سینا برای ارتقاء بهداشت و سلامت عمومی جامعه، لوح تقدیر به مدیریت محترم شرکت اهدا نمود.
خوشحالیم که محصولات شرکت آرین سلامت سینا با استقبال همکاران از سراسر نقاط کشور قرار گرفت. امیدواریم با تلاش و کوشش مضاعف بتوانیم روز به روز، بیش از قبل پاسخگوی نیاز و اعتماد همه هموطنان عزیز باشیم.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.