دوازدهمین جشن بادکنک قندی


جشن بادکنک قندی به مناسبت ششمین سالگرد تاسیس انجمن اطلاع رسانی دیابت (گابریک) پنجشنبه 29 تیر ماه 1391 است و قرار است جشن بادکنک قندی در تالار سوره واقع در حوزه هنری سازمان تبلیغات در دو سانس کودکان (ساعت 16 الی 18) و بزرگسالان (ساعت 19 الی 21) برگزار شود.
همه با انرژی و هیجان خاصی در تب و تاب تدارک این جشن هستند. شرکت آرین سلامت سینا یکی از اسپانسرهای برگزاری این مراسم است تا برای شادی بیماران دیابتی بویژه کودکان و ایجاد انگیزه بیشتر برای کنترل قند، قدمی برداشته باشد.
در سانس کودکان برنامه های شاد و مفرحی ترتیب داده شده بود، مثل گریم صورت زیبای کوچولوها و حضور مجید قناد به همراه گروه هنری مهرداد یکتا. سپس کوچولوهای شیرین با لبخند و چهره های پاک و معصوم خود سالن را ترک کردند.
در سانس بعدی که با یک ساعت فاصله آغاز شد، برنامه های مختلف و متنوعی همچون موسیقی Play back، موسیقی سنتی و تردستی برای میهمانان اجرا گردید.
پودر لاغری بتاگلوفیت محصول شرکت آرین سلامت که برای کنترل قند خون و کاهش وزن بیماران دیابتی بسیار کمک کننده است در این برنامه برای حاضران معرفی شد. گروه های مختلف خبری مانند خبرگزاری واحد مرکزی خبر، شبکه آموزش، رادیو سلامت و خانواده سبز پوشش خبری برنامه را بر عهده داشتند.
در انتهای جشن، برنامه اتحاد با حضور همه کارکنان و سفیران انجمن که بدون هیچ چشم داشتی در برگزاری این جشن همکاری داشتند، اجرا شد و از شرکت های اسپانسر که هزینه برگزاری مراسم را بر عهده گرفته بودند، نیز قدردانی گردید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.